VBO export (8.x-3.4) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Export
bs: Izvezi

en: Label
bs: Oznaka

en: Active
bs: Aktivan

en: Field name
bs: Ime polja

en: Strip HTML tags
bs: Skini HTML tagove
