VBO export (8.x-3.4) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Active
lt: Aktyvus

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: CSV separator
lt: CSV skirtukas
