VBO Push Notifications (1.0.0-beta2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Value
be: Значэнне

en: Key
be: Ключ

en: Apply
be: Ужыць

en: About
be: Аб
