VBO Push Notifications (1.0.0-beta2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: Value
es: Valor

en: Key
es: Clave

en: Apply
es: Aplicar

en: About
es: Acerca de

en: Enter message
es: Escribir mensaje
