VBO Push Notifications (1.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Key
et: Võti

en: Apply
et: Rakenda

en: About
et: Programmist
