VBO Push Notifications (1.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Value
fi: Arvo

en: Key
fi: Avain

en: Apply
fi: Käytä

en: About
fi: Tietoja

en: Enter message
fi: Syötä viesti
