VBO Push Notifications (1.0.0-beta2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Key
gu: ચાવી

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે
