VBO Push Notifications (1.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Key
he: מפתח

en: Apply
he: החל

en: About
he: אודות

en: SMS
he: מסרון
