VBO Push Notifications (1.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Value
hu: Érték

en: Key
hu: Kulcs

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: About
hu: Leírás

en: Enter message
hu: Üzenet beírása

en: Payload
hu: Terhelés
