VBO Push Notifications (1.0.0-beta2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Key
ku: کلیل

en: About
ku: دەربارە
