VBO Push Notifications (1.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Key
lt: Raktas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: About
lt: Apie
