VBO Push Notifications (1.0.0-beta2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Value
tr: Değer

en: Key
tr: Anahtar

en: Apply
tr: Uygula

en: About
tr: Hakkında
