VBO Push Notifications (1.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Value
uk: Значення

en: Key
uk: Ключ

en: Apply
uk: Застосувати

en: About
uk: Про модуль

en: SMS
uk: СМС

en: Payload
uk: Корисне навантаження
