VBO Push Notifications (1.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Value
ar: القيمة

en: Key
ar: المفتاح

en: Apply
ar: تطبيق

en: About
ar: حول
