VBO Push Notifications (1.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Value
az: Qiymət

en: Key
az: Açar

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: About
az: Haqqında
