VBO Push Notifications (1.0.0-beta2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: About
bo: གསལ་བཤད
