VBO Push Notifications (1.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Value
ca: Valor

en: Key
ca: Clau

en: Apply
ca: Aplica

en: About
ca: Detalls
