VBO Push Notifications (1.0.0-beta2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Value
cy: Gwerth

en: Key
cy: Allwedd

en: Apply
cy: Ceisio
