VBO Push Notifications (1.0.0-beta2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Value
da: Værdi

en: Key
da: Nøgle

en: Apply
da: Udfør

en: About
da: Om
