VBO Push Notifications (1.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Value
el: Αξία

en: Key
el: Κλειδί

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: About
el: Περί
