VBO Push Notifications (1.0.0-beta2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Value
eu: Balioa

en: Key
eu: Giltza

en: Apply
eu: Ezarri

en: About
eu: (r)i buruz

en: Enter message
eu: Sartu mezua
