VBO Push Notifications (1.0.0-beta2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Value
fa: مقدار

en: Key
fa: کلید

en: Apply
fa: تایید

en: About
fa: درباره
