VBO Push Notifications (1.0.0-beta2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Value
fr: Valeur

en: Key
fr: Clef

en: Apply
fr: Appliquer

en: About
fr: À propos

en: Payload
fr: Charges
