VBO Push Notifications (1.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Value
gl: Valor

en: Key
gl: Clave

en: Apply
gl: Aplicar

en: About
gl: Información
