VBO Push Notifications (1.0.0-beta2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Key
hr: Ključ

en: Apply
hr: Primjeni

en: About
hr: Opis
