VBO Push Notifications (1.0.0-beta2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Value
it: Valore

en: Key
it: Chiave

en: Apply
it: Applica

en: About
it: Informazioni

en: Payload
it: Contenuto
