VBO Push Notifications (1.0.0-beta2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Value
ja: 値

en: Key
ja: キー

en: Apply
ja: 適用

en: About
ja: アバウト
