VBO Push Notifications (1.0.0-beta2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Value
jv: Biji

en: Key
jv: Kunci

en: About
jv: Ngenani
