VBO Push Notifications (1.0.0-beta2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Key
km: សំខាន់

en: About
km: អំពី
