VBO Push Notifications (1.0.0-beta2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Key
lv: Atslēga

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: About
lv: Par
