VBO Push Notifications (1.0.0-beta2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Value
nl: Waarde

en: Key
nl: Sleutel

en: Apply
nl: Toepassen

en: About
nl: Over

en: Enter message
nl: Voer bericht in

en: Payload
nl: Inhoud
