VBO Push Notifications (1.0.0-beta2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Value
oc: Valor

en: Key
oc: Clau

en: Apply
oc: Aplicar

en: About
oc: A prepaus
