VBO Push Notifications (1.0.0-beta2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Value
pl: Wartość

en: Key
pl: Klucz

en: Apply
pl: Zastosuj

en: About
pl: O stronie

en: Payload
pl: Ładunek
