VBO Push Notifications (1.0.0-beta2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Value
ps: بيه

en: Key
ps: کيلی

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه
