VBO Push Notifications (1.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Value
ro: Valoare

en: Key
ro: Cheie

en: Apply
ro: Aplică

en: About
ro: Despre
