VBO Push Notifications (1.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Value
ru: Значение

en: Key
ru: Ключ

en: Apply
ru: Применить

en: About
ru: Информация

en: Enter message
ru: Введите сообщение

en: Payload
ru: Полезная нагрузка
