VBO Push Notifications (1.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Value
sk: Hodnota

en: Key
sk: Kľúč

en: Apply
sk: Použiť

en: About
sk: Informácie o
