VBO Push Notifications (1.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Value
sv: Värde

en: Key
sv: Nyckel

en: Apply
sv: Applicera

en: About
sv: Om
