VBO Push Notifications (1.0.0-beta2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Key
ta: சாவி

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: About
ta: பற்றி
