VBO Push Notifications (1.0.0-beta2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Value
vi: Giá trị

en: Key
vi: Khóa

en: Apply
vi: Áp dụng

en: About
vi: Giới thiệu
