Volunteer Center (3.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (43 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Group
ku: گرووپ

en: Type
ku: جۆر

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Description
ku: دەربارە

en: Action
ku: کردار

en: Last updated
ku: دوا نوێ بوونەوە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: Text
ku: دەق

en: Picture
ku: وێنە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Page
ku: پەڕە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Revisions
ku: پێداچوونەوەکان

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Create new revision
ku: درووستکردنی پێداچوونەوەیەکی نوێ

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Revisions for %title
ku: پێداچوونەوەکانی %title

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: Revision of %title from %date
ku: پداچوونەوەی %title لە %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە گەڕاندنەوە بۆ پێداچونەوەکەی %revision-date؟

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی پێداچوونەوەکی %revision-date؟

en: About
ku: دەربارە

en: Copy of the revision from %date.
ku: وێنەیەکی پێداچوونەوەکەی %date.
