Volunteer Center (3.0.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Body
cy: Corff

en: Picture
cy: Darlun

en: Text color
cy: Lliw testun

en: Link color
cy: Lliw cyswllt

en: Blue Lagoon (default)
cy: Lagŵn Glas (diofyn)
