Volunteer Center (3.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (32 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Body
fi: Sisältö

en: Picture
fi: Kuva

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: Link color
fi: Linkin väri

en: Transparent
fi: Läpinäkyvä

en: Administrator
fi: Ylläpitäjä

en: Light
fi: Vaalea

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: Secondary
fi: Toissijainen

en: Blue Lagoon (default)
fi: Blue Lagoon (oletus)

en: Your virtual face or picture.
fi: Virtuaaliset kasvosi tai kuvasi.

en: Main background
fi: Pää-taustaväri/kuva

en: Sidebar background
fi: Sivupalkin tausta

en: Sidebar borders
fi: Sivupalkin reunat

en: Footer background
fi: Alatunnisteen tausta

en: Plum
fi: Luumu

en: Title and slogan
fi: Otsikko ja iskulause

en: Firehouse
fi: Palolaitos

en: Ice
fi: Jää

en: Dark
fi: Tumma

en: Wide
fi: Leveä

en: Full HTML
fi: Täysi HTML

en: Header background top
fi: Ylätunnisteen taustan yläosa

en: Header background bottom
fi: Ylätunnisteen taustan alaosa

en: Basic HTML
fi: Perus-HTML

en: Restricted HTML
fi: Rajattu HTML

en: Max 1300x1300
fi: Enintään 1300×1300

en: Max 2600x2600
fi: Enintään 2600×2600

en: Max 325x325
fi: Enintään 325×325

en: Max 650x650
fi: Enintään 600×600

en: Narrow
fi: Kapea
