Volunteer Center (3.0.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Home
ps: کور

en: Body
ps: تنه

en: Picture
ps: انځور

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Link color
ps: تړونی رنګ

en: Ice
ps: یخی
