Volunteer Center (3.0.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Body
cs: Text

en: Picture
cs: Obrázek

en: Text color
cs: Barva textu

en: White
cs: Bílá

en: Link color
cs: Barva odkazu

en: Transparent
cs: Průhledná

en: Administrator
cs: Administrátor

en: Primary
cs: Primární

en: Secondary
cs: Sekundární

en: Blue Lagoon (default)
cs: Blue Lagoon (výchozí)

en: Your virtual face or picture.
cs: Váš avatar nebo profilový obrázek.

en: Main background
cs: Hlavní pozadí

en: Sidebar background
cs: Pozadí postranního panelu

en: Sidebar borders
cs: Okraje postranního panelu

en: Footer background
cs: Pozadí patičky

en: Plum
cs: Plum (Švestka)

en: Title and slogan
cs: Název a slogan

en: Firehouse
cs: Firehouse (Hasičská zbrojnice)

en: Ice
cs: Ice (Led)

en: Wide
cs: Široký

en: Full HTML
cs: Plné HTML

en: Header background top
cs: Horní část pozadí hlavičky

en: Header background bottom
cs: Spodní část pozadí hlavičky

en: Basic HTML
cs: Základní HTML

en: Restricted HTML
cs: Omezené HTML

en: Max 1300x1300
cs: Max. 1300x1300

en: Max 2600x2600
cs: Max. 2600x2600

en: Max 325x325
cs: Max. 325x325

en: Max 650x650
cs: Max. 650x650

en: Narrow
cs: Úzký
