Volunteer Center (3.0.0-alpha3) - en to da translation catalogue (32 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Body
da: Brødtekst

en: Picture
da: Billede

en: Text color
da: Tekstfarve

en: White
da: Hvid

en: Link color
da: Linkfarve

en: Transparent
da: Gennemsigtig

en: Light
da: Lyst

en: Primary
da: Primær

en: Secondary
da: Sekundær

en: Blue Lagoon (default)
da: Blue Lagoon (standard)

en: Your virtual face or picture.
da: Dit virtuelle ansigt eller billede.

en: Main background
da: Baggrund

en: Sidebar background
da: Sidebar baggrund

en: Sidebar borders
da: Sidebar rammer

en: Footer background
da: Footer baggrund

en: Plum
da: Blommefarvet

en: Title and slogan
da: Titel og slogan

en: Firehouse
da: Brandstation

en: Ice
da: Is

en: Dark
da: Mørkt

en: Wide
da: Bred

en: Full HTML
da: Fuld HTML

en: Header background top
da: Sidehovede baggrund top

en: Header background bottom
da: Sidehovede baggrund bund

en: Basic HTML
da: Simpel HTML

en: Restricted HTML
da: Begrænset HTML

en: Max 1300x1300
da: Maks. 1300x1300

en: Max 2600x2600
da: Maks. 2600x2600

en: Max 325x325
da: Maks. 325x325

en: Max 650x650
da: Maks. 650x650

en: Narrow
da: Smal
