Volunteer Center (3.0.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Body
ro: Conținut

en: Picture
ro: Imagine

en: Text color
ro: Culoare text

en: Link color
ro: Culoare link

en: Blue Lagoon (default)
ro: Lagună Albastră (implicit)

en: Your virtual face or picture.
ro: Fața virtuală sau poza dumneavoastră.

en: Slate
ro: Ardezie

en: Main background
ro: Fundal principal

en: Sidebar background
ro: Imagine de fundal laterală

en: Sidebar borders
ro: Margini laterale

en: Footer background
ro: Culoare de fundal a subsolului paginii

en: Plum
ro: Prună

en: Title and slogan
ro: Titlu și slogan

en: Ice
ro: Gheață

en: Wide
ro: Larg

en: Full HTML
ro: HTML complet

en: Header background top
ro: Fundalul părții de sus a antetului

en: Header background bottom
ro: Imagine de fundal antet jos

en: Basic HTML
ro: HTML de bază

en: Restricted HTML
ro: HTML limitat

en: Max 1300x1300
ro: Maxim 1300x1300

en: Max 2600x2600
ro: Maxim 2600x2600

en: Max 325x325
ro: Maxim 325x325

en: Max 650x650
ro: Maxim 650x650

en: Narrow
ro: Îngust
