Volunteer Center (3.0.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (34 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Body
sv: Brödtext

en: Picture
sv: Bild

en: Text color
sv: Textfärg

en: White
sv: Vit

en: Link color
sv: Länkfärg

en: Transparent
sv: Genomskinlig

en: Administrator
sv: Administratör

en: Light
sv: Ljust

en: Primary
sv: Primär

en: Secondary
sv: Sekundär

en: Blue Lagoon (default)
sv: Blå lagun (förvald)

en: Your virtual face or picture.
sv: Ditt virtuella ansikte eller bild.

en: Slate
sv: Skiffer

en: Main background
sv: Huvudbakgrund

en: Sidebar background
sv: Bakgrund för sidospalt

en: Sidebar borders
sv: Kant för sidospalt

en: Footer background
sv: Sidfotens bakgrund

en: Plum
sv: Plommon

en: Title and slogan
sv: Titel och slogan

en: Firehouse
sv: Brandstation

en: Ice
sv: Is

en: Dark
sv: Mörkt

en: Wide
sv: Bred

en: Full HTML
sv: Fullständig HTML

en: Header background top
sv: Överst i bakgrund på sidhuvud

en: Header background bottom
sv: Underst i bakgrund på sidhuvud

en: Basic HTML
sv: Grundläggande HTML

en: Restricted HTML
sv: Begränsad HTML

en: Max 1300x1300
sv: Maximalt 1300x1300

en: Max 2600x2600
sv: Maximalt 2600x2600

en: Max 325x325
sv: Maximalt 325x325

en: Max 650x650
sv: Maximalt 650x650

en: Narrow
sv: Smal
