Volunteer Center (3.0.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Body
vi: Nội dung

en: Picture
vi: Hình ảnh

en: Text color
vi: Màu chữ

en: Link color
vi: Màu liên kết

en: Transparent
vi: Trong suốt

en: Administrator
vi: Người quản lý

en: Light
vi: Nhẹ

en: Primary
vi: Chính

en: Secondary
vi: Phụ

en: Blue Lagoon (default)
vi: Blue Lagoon (mặc định)

en: Main background
vi: Màu nền phần nội dung chính

en: Sidebar background
vi: Màu nền thanh bên

en: Sidebar borders
vi: Đường viền thanh bên

en: Footer background
vi: Màu nền phần chân

en: Title and slogan
vi: Tiêu đề và khẩu hiệu

en: Dark
vi: Sẫm màu
