Volunteer Center (3.0.0-alpha3) - en to be translation catalogue (25 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Body
be: Тэкст

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Link color
be: Колер спасылак

en: Administrator
be: Адміністратар

en: Blue Lagoon (default)
be: Блакітная Лагуна (па змоўчанні)

en: Your virtual face or picture.
be: Ваш віртуальны твар ці здымак

en: Slate
be: Спіс

en: Main background
be: Асноўны фон

en: Sidebar background
be: Фон сайдбару

en: Sidebar borders
be: Межы сайдбару

en: Footer background
be: Фон футэру

en: Plum
be: Слівавы

en: Title and slogan
be: Назва і слоган

en: Firehouse
be: Агністы дом (Firehouse)

en: Ice
be: Лёд

en: Dark
be: Цёмная

en: Wide
be: Шырокі

en: Restricted HTML
be: Абмежаваная HTML

en: Max 1300x1300
be: Максімум 1300x1300

en: Max 2600x2600
be: Максімум 2600x2600

en: Max 325x325
be: Максімум 325x325

en: Max 650x650
be: Максімум 650x650

en: Narrow
be: Вузкі
